Naše společnost se specializuje na prodej a servis amerických vozidel. Zaměřujeme se především na velké rodinné vozy, avšak ne zcela výhradně. Vybrat si můžete ze všech typů amerických vozidel ale také evropských značek. Naší prioritou je poskytnout klientům cenově dostupné vozidla dle jejich požadavků, a to jak rodinné vozy tak i sportovní coupé.

V oblasti rodinných vozů vidíme mezeru na našem trhu hlavně pro vícečlenné rodiny, pro které jsou naše evropské vozidla malé a neskladné. Vozidla pro nás nejsou jen spotřební zboží, které koupíme,použijeme a prodáme. Tušíme, že se vytratila citová hodnota, díky které jsme měli auta rádi a těšili se na každou jízdu. A toto bychom rádi změnili a zajistili, aby se americké vozy staly dostupnějšími.

Koupě zahraničního vozu sebou nese riziko nedostupnosti náhradních dílů a servisu. Prodejem vozu však naše služby nekončí. Naše společnost Vám zajistí komplexní péči o Vaše vozidlo včetně pojištění záruky poruch motoru a převodovky.

Obstaráme veškerý servis Vašeho vozidla, Pick up servis (pro Vaše vozidlo přijede a opět ho přiveze náš řidič), prodej náhradních dílů, pojištění vozidla a další doplňkové služby např. bodykit, polepy folií, detailing, vzduchové/sportovní podvozky, úpravy motorů, osvětlení interiéru a exteriéru a další.

Co nejsme z kapacitních důvodů zajistit sami, řešíme zprostředkováním služeb prostřednictvím našich prověřených smluvních partnerů.

Shrnuto jednou větou: Naším mottem je americké auto dostupně a bez obav pro všechny!

X