Autoservis + autokarosárna

Autoservis, Pneu servis, Autoklempírna, Autolakovna

Služby autoklempírny, lakovny a karosárny zajišťujeme přes našeho smluvního partnera Auto Bobrava, s.r.o. u kterého mají naši zákazníci 10% slevu.

Provádíme opravy motorů, převodovek, částí podvozku, servisní prohlídky aj. služby které jsou součástí auto a pneu servisu.

servis vozidel všech značek

opravy motorů (rozvody, pumpy…)

opravy podvozků

výměna oleje a olejových filtrů 

výměna svíček

výměna tlumičů

geometrie

výměna autoskel

příprava a zařízení STK

číštění a plnění klimatizace

kompletní ruční mytí vozidel

oprava výfuků a jeho částí

a mnoho dalšího.

Servisní prohlídky:

Samozřejmě provádíme servis vozidel všech značek a vždy zapisujeme do servisní knihy (elektronické nebo papírové), u vozidel Škoda zapisujeme do originální servisní knihy Škoda. 

Nicméně pozor, žádný výrobce nesmí podmiňovat jeho servis při záruce vozu, viz. více o Blokové výjimce.

Pneuservis:

nabízíme kompletní služby pneuservisu, prodej pneumatik spolu s celoročním uskladněním Vašich pneumatik ve vhodných prostorách.

Povinnost mít zimní pneumatiky na území ČR je od 1. listopadu do 31. března a to pokud se na komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, ledu nebo námrazy. Dále pokud lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytnout souvislá vrstva sněhu, ledu nebo námrazy.

Klimatizace:

Nabízíme kompletní služby správy klimatizace , jak čištění, tak servis a samozřejmě i plnění a to jak „starým plynem R134a“ tak „novým plynem  1234yf“

Doporučujeme provést 1x ročně kontrolu, včetně čištění a výměny kabinového filtru.

Diagnostika:

Používáme diagnostiku Bosch, takže vyčtení závad pro nás není problém.

STK:

Zprostředkujeme Vám STK, po přistavení vozu nebo jeho vyzvednutí Vám zařídíme STK a auto doveze opět k Vám. Samozřejmostí je kontrola před samotnou prohlídkou.

Pick-up servis:

Služba Pick-up servis je určena všem našim zákazníkům, nabízíme možnost přistavení vozu do našeho autoservisu a následné navrácení vozu k zákazníkovi. Záleží na dohodě, snažíme se co nejvíce přizpůsobit zákazníkovi.

Zapůjčení náhradního vozu:

Zápůjčení náhradního vozu je kdykoli možné po dohodě a to v režimu, že přijede náš řidič k Vám a odjede zpět Vaším, nebo dojede k nám a vyzvednete u nás náš vůz.

X